NetSes İşitme Merkezi

2003 yılında DuySen İşitme Merkezi olarak Aksaraylılara hizmet vermeye başlayan kurumumuz Ocak 2021 de tarafımızdan devir alınıp NetSes İşitme Merkezi olarak hem ismini hem de kurumsal kimliğini değiştirerek İşitme Cihazları, sarf malzeme, aksesuar, tamir, bakım ve satış sonrası verdiği hizmetlerle Sağlık Sektöründe misyon ve vizyon sahibi profesyonel odyolog kadrosuyla Aksaraylılarımızın hizmetine devam etmektedir.

Hizmet alanlarımız içerisinde; işitme testleri, işitme cihazı ve aksesuar satışı, kulak kalıbı, işitme cihazı; tamir, bakım, montaj ve servis hizmetleri bulunmaktadır. Tamamı Alman markası olan Audio Service – Rexton – Signia – A&M ve Earnet işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek 100’den fazla ürün çeşidimizle perakende mağazamızda hizmet sunmaktayız.

Şuan, sektöründe Türkiye'nin ve Dünyanın en büyük firmalarından olan Sivantos ve İstanbul İşitme Cihazları A.Ş, ile birlikte çalışmaktayız. Hedefimiz, gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan işitme teknolojisini ülkemize taşımak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ve sürekli bir şekilde sağlamaktır.

En uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikası ile " NetSes İşitme Merkezi " her zaman hizmetinizdedir…