Slim RIC Şarj Ünitesi

Ultra kullanışlı Qi kablosuz şarj sistemi ve gelişmiş lityum ion teknolojisine sahip şık ve zarif tasarım, hareket halindeyken dört güne kadar kullanım özgürlüğü sunar. Hızlı şarj özelliği, yalnızca 30 dakikada beş saatlik kullanım süresi sağlarken, şarj ünitesi yalnızca üç saatte tamamen şarj edilebilir.
Öne Çıkanlar: (1) 4 gün hareket halinde kullanım, (2) Mini Receivers 2.0, 0-3 uzunlukta, (3) Mini Receivers 2.0, S, M ve P

Konforlu Şarj İstasyonu

Kurutma özelliği ile sadece kullanıcılar için değil, aynı zamanda çevre için de oldukça yararlıdır. Ses aktarımı yapılsa bile, tam şarj ile rahatlıkla tüm gün kullanım sunar. İhtiyaç durumunda 30 dakikalık hızlı şarj seçeneği ile ekstra kullanım süresi sağlar.
Öne Çıkanlar:(1) Kapaklı yeni tasarım,(2) Şarj ederken kurutma fonksiyonu,(3) Otomatik kapanma özelliği aşırı şarj koruması sağlar,(4) Endüktif şarj,(5) Mikro USB girişli standart güç kaynağı

Hızlı Smart Li-Ion Power

Hızlı, endüktif şarj. İşitme cihazları şarj istasyonuna yerleştirildiğinde, şarj işlemi otomatik olarak başlar. Şarj işlemi endüktif olarak yani doğrudan temas olmaksızın gerçekleşir. Tam şarj yaklaşık 4 saat sürer. Sadece 30 dakika sonra bile, işitme cihazları 7 saat daha kullanıma hazırdır. Üç LED işitme cihazlarının şarj durumunu gösterir.
Öne Çıkanlar: Şarj ederken kurutma fonksiyonu (1) İşitme cihazları, şarj istasyonuna yerleştirildiklerinde otomatik olarak kapanır ve çıkarıldıklarında da açılır. (2) Otomatik kapanma özelliği aşırı şarj koruması sağlar (3) Mikro USB girişli standart güç kaynağı (4) Standart güç üniteleri ile uyumlu

Smart Trans-mitter 2.4

TV ve ses sistemleri için Bluetooth® ses aktarıcı Smart Transmitter 2.4 TV ve diğer ses sistemlerinden işitme cihazına doğrudan ses aktarımı yapar.
Öne Çıkanlar:(1) Ayrı bir uzaktan kumanda gerektirmez (2) Bağlanma/eşleştirme oldukça kolaydır (3) Birden çok işitme cihazı kullanıcısı aynı anda bağlanabilir (4) Analog ve dijital ses girişleri (Cinch ve TOSLINK)

Kompakt Smart Mic

Herhangi bir Bluetooth özellikli Android akıllı telefondan doğrudan ses aktarımı yapar. Kompakt Smart Mic ( eller serbest modunda) telefon görüşmesi yapılmasını sağlar. Zorlu işitme ortamlarında, kolaylıkla ek bir mikrofon olarak kullanılabilir.
Öne Çıkanlar:(1) Android akıllı telefonlardan doğrudan ses aktarımı, (2) Stereo kalitesinde müzik dinleme imkanı, (3) Konferans mikrofonu olarak kullanılabilir.

Audio Service App

IOS ve Android işletim sistemleri içindir. Audio Service App, kullanıcıların işitme sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. İster doğrudan ses akışı, uzaktan kumanda, doğrudan telefon görüşmesi (iOS akıllı telefonlarla), ses kontrolü, yön ayarları olsun, hepsi bu uygulamada. Audio Service App önceki tüm uygulamaların yerini alır ve tüm cihazlarla uyumludur. Audio Service App, işitme deneyiminizi daha kişisel ve özel kılmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size getiriyor. Tek ihtiyacınız akıllı telefonunuz. Kullanımı kolay, işitme cihazlarınıza doğrudan ses aktarımı yaparken cihazınızın ses yüksekliğini ve diğer ayarlarını gizlilik içinde düzenleyebilirsiniz.